NB! Hetkel on meil kohad täidetud ning uusi inimesi järjekorda ei võta. 

Hooldekodu tegutseb ööpäevaringselt, osutades hoolekandeasutuses hooldamise teenust ning kus klientidele tagatakse nende eale ja tervislikule seisundile vastav hooldamine. 

Hooldekodus on 32 voodikohta eakatele ja puuetega inimestele. Teenindavasse personali kuuluvad hooldajad, õde, toitlustus- ning majanduspersonal.

Vajalikud dokumendid hooldekodusse asumisel:
  • Pass või ID-kaart;
  • Puude korral seda tõendav dokument (võib ka väljavõte või koopia);
  • Pere- ja/või raviarsti väljavõtted haigusloost ja raviskeemist;

Kohapeal sõlmitakse hooldusleping. Kui inimene meile elama asub, võib ta kaasa võtta oma armsaks saanud riided, pisiesemed jms. Isiklike riiete puhul on oluline need enne markeerida/märgistada.


Vastunäidustusteks hooldusele asumisel on:

Krooniline alkoholism ja narkomaania; psüühilised haigused tuntavate käitumishäiretega, millised on ohtlikud ümbrusele ja isikule endale; tuberkuloos; nakkushaigused; ägedad infektsioonhaigused.


Koha saamiseks tuleb pöörduda juhataja poole, helistades või saates hooldekodu kohta vajava isiku andmed (koos kontaktisiku andmetega) ning lühikirjelduse eaka abivajadusest, e-postiga (vt. Kontakt) ning kohta vajav inimene lisatakse järjekorda. Järjekorra saabumisel võetakse kontaktisikuga ühendust.